17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Një person në Prizren godet me veturë një grua dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person i dyshuar derisa ka qenë duke lëvizur me veturë, ka goditur këmbësoren grua dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur në Prizren, ndërsa viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit dhe pas tretmanit mjekësor është liruar. Rasti është nën hetime.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 20:00 në Prizren.

Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
Kliko videon 

Më Shumë

I anulohet leja e vozitjes një qytetari në Prizren, kishte 19 kundërvajtje

Policia e Kosovës i ka anuluar lejën për të gjitha kategoritë një vozitëse. I njëjti, sipas një komunikate për media, ka marrë 21 pikë negative për shkak...

Vdes një grua në Spitalin e Prizrenit, familjari i saj dyshon që s’iu dha ndihma mjekësore me kohë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Spitalin e Prizrenit, ku ka humbur jetën një grua, e cila ishte dërguar në...

Lajmet e Fundit