20.8 C
Prizren
E hënë, 20 Maj, 2024

Tayna në gjendje jo të mirë shëndetësore, ja si ka përfunduar!

Tayna ka pasur një verë të ngarkuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Krahas fitimeve, kënaqësisë që ofron ky sezon për këngëtarët ësht? padyshim edhe i lodhshëm.

E lodhja sjell edhe probleme shëndetësore

Kjo si duket i ka ndodhur Taynës, e cila përmes rrjeteve sociale ka zbuluar se është shtrirë duke marrë serum.

Më Shumë

Kroacia nis në Kosovë kontingjentin e 41-të të ushtarëve

Kroacia sot do ta dërgojë kontingjentin e saj të 41-të në Kosovë, në kuadër të KFOR-it, misionit paqeruajtës të NATO-s. Ministria kroate e Mbrojtjes...

Tentoi t’u jap ryshfet zyrtarëve policorë, arrestohet serbi në Vërmicë

Është arrestuar një serb në Vërmicë, i cili dyshohet se gjatë kalimit në kufirin e Kosovë, ka tentuar të jap ryshfet ndaj zyrtarëve policorë. Me...

Lajmet e Fundit