5.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Nora Istrefi ja kthen të pasmet aparatit, ekspozon trupin joshëse në këtë veshje provokuese!

Këngëtarja Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Ajo sonte ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur shkurt dhe provokuese.

Duke ja kthyer të pasmet aparatit, Nora shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Më Shumë

Moti sot me temperatura deri në 30 gradë Celsius

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme do të ketë mot kryesisht me diell. Sipas njoftimit të këtij instituti,...

“Krizë” për Vjosa Osmanin: Veç 1 mijë e 168 euro në bankë

Agjencia për Parandalimin e Korrupsionit ka publikuar regjistrat e deklarimit të pasurisë. Në mesin e personave zyrtarë që kanë deklaruar pasurinë janë edhe krerët e...

Lajmet e Fundit