15.8 C
Prizren
E martë, 27 Shkurt, 2024

Para një muaj edhe vëllau i vdiq/ Smajl Latifi i tronditur nga vdekja e 22 vjeçarit në një aksident

Një 22 vjeçar nga Rahoveci ka vdekur në një aksident në Itali.

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka thënë se është i  tronditur nga vdekja tragjike në aksident e të riut 22 vjeçar, Altin Hamëz Hoti nga Ratkoci.

Ai ka thënë se edhe më tragjik e bën fakti që muaj më parë, poashtu në aksident komunikacioni, vdiq edhe vëllai i tij 18 vjeçar, Admiri!

“Viktima të aksidentit kanë qenë edhe dy të rinj tjerë, njëri shqiptar dhe tjetra italiane. Ngushëllimet më të sinqerta Hamzës dhe familjes Hoti! Ngushëlime familjes Gjeci nga Shqipëria dhe Di Tillio nga Italia! Altini, Egli dhe Giulia pushofshin në paqe”, ka shkruar Latifit në Facebook.

 

Më Shumë

Rahovec: I dehuri rrah gruan dhe vajzën për motive xhelozie

Një burrë në Rahovec është arrestuar pasi në gjendje të dehur për motive xhelozie ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij. Sipas policisë, viktimat...

Zyrtare/ Largohet nga Turqia, mbrojtësi nga Prizreni firmos në Kazakistan

David Domgjoni me skuadër të re. Mbrojtësi nga Prizreni është larguar nga Turqia duke u transferuar në Kazakistan. 26-vjeçari ka firmosur deri më 31 dhjetor...

Lajmet e Fundit