3.8 C
Prizren
E martë, 27 Shkurt, 2024

Parashikimi i motit për sot

Moti sot pritet të mbajë me diell dhe vranësira të pjesëshme.

Në orët e hershme të ditës parashihen ngrica dhe mjegull, nëpër ultësira dhe vise të larta.

Minimalet do të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 7-11 gradë Celsius.

Më Shumë

Lajmet e Fundit