17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024
Home asfalt në aksin rrugor që lidh fshatrat Novakë dhe Shpenad asfalt në aksin rrugor që lidh fshatrat Novakë dhe Shpenad

asfalt në aksin rrugor që lidh fshatrat Novakë dhe Shpenad