5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Përleshje për mungesë maskash mes sigurimit dhe qytetarëve në një qendër tregtare në Prizren (VIDEO)

Një incident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në Prizren.

Në një qendër tregtare në këtë komunë pak më parë ka ndodhur një përleshje mes sigurimit dhe dy qytetarëve, njofton Klankosova.tv.

Klankosova.tv nga burime të veta mëson se deri tek përleshja dyshohet se ka ardhur si pasojë e mungesës së maskës nga ana e qytetarëve.

Po ashtu Klankosov.tv ka siguruar edhe pamje nga ky incident teksa Policia në Prizren ende nuk ka informacione rreth këtij incidenti.

Lajmi në përditësim…

Më Shumë

Shkolla e fshatit Gorozhup të Hasit nuk ofron kushte për mësim

Shkolla fillore në Gorozhup të Hasit po përballet me probleme infrastrukturore pasi ambientet e brendshme të kësaj shkolle po krijojnë lagështirë, duke mos krijuar...

Zyrtare: Caktohet vendi mikpritës për Kupën e Amerikës 2024

Kupa e Amerikës 2024” do të luhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. CONMEBOL, organi qeverisës i futbollit të Amerikës së Jugut dhe CONCACAF, organi...

Lajmet e Fundit