15.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

‘Po përzihet Perzereni, na u kan qartë zotnitë ndër veti’

Ish-kandidati për deputet nga LDK, Florent Ukaj ka reaguar pas akuzave e kundër akuzave mes Anton Qunit e Driton Selmanajt të kësaj partie.

Ukaj ka shkruar vargun e këngës së Rrustë Kabashit: Po përzihet Perzereni, na u kan qartë zotnitë ndër veti.

Florent Ukaj, Anton Quni dhe Driton Selmanaj, që të tre vijnë nga komuna e Prizrenit.

“Po përzihet Perzereni,na u kan qartë zotnitë ndër veti.
P.s Kënga Rrustë Kabashi”, ka shkruar ai.

 

S

Më Shumë

Kryeziu kritikon deputetët: I kanë shti veshët në lesh për situatën në veri

Drejtori ekzekutiv i KDI-së, Ismet Kryeziu, ka kritikuar deputetët e Kosovës për indiferencë ndaj situatës në veri. Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka...

Quni: Kosova u përjashtua nga “Defender Europe 2023”, si pasojë e politikave të gabuara

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Anton Quni Anton Quni, tha se Kosova nga veprimet e gabuara politike është përjashtuar nga “Defender Europe 2023”. Sipas...

Lajmet e Fundit