12.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Policia del me detaje të reja për vajzën që vdiq dje në Brezovicë

Një femër është raportuar se ka humbur jetën ditën e djeshme në Brezovicë.

Në lidhje me këtë rast, Policia e Kosovës ka deklaruar se viktima femër dyshohet se derisa ishte duke rrëshqitur në borë, ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar.

Si pasojë, e njëjta ka pësuar lëndime trupore dhe fillimisht është dërguar në Shtëpinë e Shëndetit në Shtërpce e më pas në Spitalin e Mitrovicës ku edhe ka ndërruar jetë, transmeton lajmi.net.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Rasti është në hetim e sipër.

Më Shumë

Lajmet e Fundit