18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Policia në Prizren arreston një grua që po kërkonte lëmoshë bashkë me fëmijën e saj

Një grua është arrestuar të martën në Prizren, si e dyshuar për veprën penale “Keqtrajtim apo braktisje e fëmijës”.

Policia njofton se e njëjta është hasur duke kërkuar lëmoshë bashkë me fëmijën e saj.

“Prizren 28.02.2023-13:10. Policia gjatë patrullimit ka takuar të dyshuarën femër, duke kërkuar lëmosh bashkë me fëmijën e saj”, thuhet në raportin policor.

E dyshuara është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt

Më Shumë

Lajmet e Fundit