25.8 C
Prizren
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Prizren: Dy të mitur kapen me marihuanë

Dje në Prizren, dy të mitur janë arrestuar për posedim të narkotikëve.

Policia njofton se gjatë kontrollit tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë prej 1.9 gramë, shkruan PrizrenPress.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt. /PrizrenPress.com/

Qeveria ndan 50 mijë euro për familjen e Afrim Bunjakut

Qeveria e Kosovës ka ndarë 50 mijë euro për familjen e rreshterit policor, Afrim Bunjaku, i cili u vra të dielën e 24 shtatorit...

Dasmori qëlloi me armë për të festuar, gabimisht vret dhëndrin

Ngjarje tronditëse është regjistruar në Jordani, ku dhëndri është vrarë aksidentalisht ditën e tij të dasmës. Autor i vrasjes aksidentale ishte një nga dasmorët, që...

Lajmet e Fundit