21.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Prizren: Sulmohet nga i panjohuri të cilit refuzoi t’i jepte para

Një ankues në Prizren ka raportuar në polici se një person i panjohur  i kishte kërkuar para, por ky nuk kishte pranuar t’i jepte, dhe më pas i dyshuari e kishte sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime për të cilat  ka marr tretman mjekësor.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.


Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Kontakti:

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Ëeb: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Moti sot me diell, priten edhe riga shiu e shkarkime rrufesh – temperaturat deri në 33 gradë

Sot në Kosovë do të mbizotërojë mot me diell dhe pjesërisht i vranët, ku nuk mungon mundësia për reshje shiu dhe shkarkime rrufesh. Sipas Institutit...

Rahoveci kujton Avdullah Bugarin e Gëzim Hamzën në 26 vjetorin e rënies së tyre

Sot, te Muri i Pikëllimit në Rahovec, u nderua fillimi i luftimeve për Rahovecin, kujtimin për 17 korrikun 1998, kujtimin për martirët dhe dëshmorët...

Lajmet e Fundit