23.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Prizren: Sulmohet nga i panjohuri të cilit refuzoi t’i jepte para

Një ankues në Prizren ka raportuar në polici se një person i panjohur  i kishte kërkuar para, por ky nuk kishte pranuar t’i jepte, dhe më pas i dyshuari e kishte sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime për të cilat  ka marr tretman mjekësor.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.


Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Kontakti:

Mob: +383 44 128 112

Email: info@renelualtahiri.com

Ëeb: www.renelualtahiri.com

62 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë, 3 prej tyre me fatalitet

62 aksidente kanë ndodhur në 24 orët e fundit në vendin tonë, ku 3 prej tyre kanë qenë me fatalitet. 20 nga këto aksidente kanë...

Me mjet të mprehtë shpoi gomat e katër veturave, arrestohet i dyshuari në Suharekë

Policia e Kosovës ka njoftuar ka arrestuar një person pasi ka shpuar me mjetë të mprehtë gomat e katër veturave të parkuara. Rasti ka ndodhur...

Lajmet e Fundit