7.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Prizren, vëllai ka probleme të pronësisë me motrën e tij

Një person nga Prizreni dje ka raportuar në polici se për shkak të pronësisë ka mosmarrëveshje me  motrën e tij.

Në lidhje me rastin është intervistuar edhe e dyshuara, në konsultim me prokurorin, lënda e rastit procedohet në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Të dielën borë në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se të dielën do të mbajë mot kryesisht i vranët. Sipas IHMK-së, të dielën parashihet të bie borë në viset...

Sot pritet të votohet propozimi për liberalizimin e vizave për Kosovën

Ambasador?t e vendeve anëtare t? Bashkimit Evropian pritet q? t? m?rkur?n t? votojn? n? lidhje me propozimin e fundit t? presidenc?s çeke p?r liberalizimin...

Flamuri dhe qeni

Lajmet e Fundit