-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Prizren, vijnë në jetë 49 fëmijë

Në Spitalin Rajonal të Prizrenit, gjatë gjashtë ditëve të fundit kanë ardhur në jetë 49 fëmijë.

Teuta Gurgushka, udhëheqëse e Maternitetit, ka bërë të ditur se prej këtyre lindjeve 18 janë meshkuj dhe 31 femra, raporton PrizrenPress.

Më Shumë

Lajmet e Fundit