14.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Publikohet çmimorja e re për Brezovicën

Brezovica tashmë ka nisur sezonin turistikë, e bashkë me të edhe çmimet e reja.

Qendra më e madhe turistike dimrore në vend, sot ka publikuar çmimorën e re, në të cviliat përfshihen ski-pasi, ski-lifti dhe biletat ditore e javore.

Çmimorën e re mund ta gjeni më poshtë:

Më Shumë

Fjalimi i fundit i Skënderbeut: Jam në prag të varrit!

Para se heroi ynë Skënderbeu të fillonte fjalimin e tij të fundit, urdhëron që djali i tij i vetëm, Gjoni, asokohe dhjetë vjeç, të...

47 aksidente dhe mbi 2200 tiketa për kundërvajtje në 24 orë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në 24-orëshin e fundit janë shqiptuar 2273 tiketa për kundërvajtje. Ndërsa, janë regjistruar 47 aksidente trafiku, ku 13 prej...

Lajmet e Fundit