0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Qytetarët e Kosovës të pakënaqur me orientimin politik të vendit

Prishtine-SkenderbeuProgrami për Zhvillim i Kombeve të Bashkuara publikoi sot një raport të mbështetur mbi opinionet e qytetarëve të Kosovës lidhur me gjendjen në vend.

Sipas raportit, shumica e qytetarëve janë shprehur të pakënaqur me orientimin politik të Kosovës, ndërsa shkalla e pakënaqësisë edhe më e lartë me orientimin ekonomik të Kosovës.

Më Shumë

Përfundon gjykimi ku paditësi pretendon se SHSKUK ka përzgjedhur kundërligjshëm drejtoreshën e Spitalit “Daut Mustafa” në Prizren

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të hënën, ka përfunduar gjykimi në kontestin civil ndërmjet paditësit L.G dhe të paditurës Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i...

“ Fidani” në Prizren shpall konkurs letrar

Shoqata për Kulturë e Art “ Fidani” në Prizren ka shpallur konkurs letrar për tregim të shkurtë dhe poezi . Konkursi është shpallur me...

Lajmet e Fundit