1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Shkëlqimi i Alberies mbi qilimin me dollarë

Alberire Hadërgjonaj-Remi1Alberie Hadërgjonaj ka treguar fansave të vet se sa fiton nga aktiviteti i saj në Amerikë. Këngëtarja kosovare ka postuar në Facebook disa foto me mikun e saj shqiptar, të cilët krah për krah kanë pozuar sipër një qilimi të “gjelbërt”, të ngjyrosur nga dollarët e shumtë.

Pas një mbremjeje e cila duhet të ketë qënë mjaft e zjarrtë nga të pranishmit Hadërgjonaj falenderon miqtë e saj të cilët i dhanë një shfaqje të bukur.

Alberire Hadërgjonaj-Remi“@Adriatik Kartalozi Remi Jakupi Valbon Ebibi you guys rock! Thank you!”, ka shkruar ajo.

Më Shumë

Policia rrit sigurinë ndaj Totajt (VIDEO)

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, është kanosur të martën mbrëma nga një qytetar. Sipas policisë, pronari i një shtëpie që për gati 10...

97 vjet nga lindja e kompozitorit dhe muzikantit Tish Daija

Më 30 janar 1926 ka lindur kompozitori dhe muzikanti shqiptar Tish Daija. Lindi në Shkodër nga një familje artizanësh. Ende pa hyrë në shkollë bëhet...

Lajmet e Fundit