17.8 C
Prizren
E diel, 14 Gusht, 2022

Rikthehet edhe Serie A

Pas rikthimit të Premierligës dhe disa ligave tjera të futbollit evropian, sot pritet të fillojë edicioni i ri edhe në Serie A.

Serie A sezonin e ri do ta fillojë me dy ndeshje.

Duke filluar nga ora 18:00, do të mund ta shohim përballjen në mes Fiorentinës dhe Torinos.

Kurse, në orën 20:45 do të zhvillohet ndeshja Verona-Roma.

Më Shumë

Policia identifikon një veturë të falsifikuar në Vërmicë

Policia e Kosovës njofton se një veturë e tipit “Audi A3”, me targa të Shqipërisë, ka rezultuar të jetë e falsifikuar, pas kontrolleve të...

Plas sherri në një ndejë me muzikë live në Dragash, theret me thikë një person

Një ndejë me muzikë live që u organizua në Lybevisht të Dragashit përfundoi me përleshje në orët e para të së enjtes. Konflikti verbal mes...

Lajmet e Fundit