6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Rina Balaj sjell imazhe nga xhirimet e projektit të ri, merr vëmendje me dukjen atraktive

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj është drejt finalizimit të një kilipi të ri, që pritet të publikohet së shpejti.

Kështu ka bërë të ditur ajo në disa postime që solli për fansat në rrjetin social Instagram, teksa mori vëmendje me paraqitjen unike dhe tejet atraktive.

Në foto e reja, Rina shihet e veshur vetëm ne një xhaketë elegante ngjyrë të gjelbër të cilën e kombinoi me taka të larta me platformë me ngjyrë rozë dhe çorape të bardha.

Foto: Rina Balaj/Instagram

“Ka kohë që nuk jemi parë”, ka shkruar Rina në mbishkrimin e njërit postimi, ndërsa mori komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Ndërsa, në postimin tjetër, krijuesja e hitit “Addiction” u pa me të njëjtën dukej derisa po xhironte klipin e shtrirë në një shtrat në ambient të jashtëm të rrethuar me lule.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që Rina po shijon suksesin e albumit të ri “Balerina” të cilin e lansoi në nëntor të vitit të kaluar. /Telegrafi/

Më Shumë

“Hutohet” Shaqir Totaj i PDK-së, ia bën share Albin Kurtit – por i bie pishman

Kryetari i Komunës së Prizrenit, i cili vjen nga radhët e PDK’së, Shaqir Totaj, duket se është emocionuar shumë pas fitores së Zvicrës kundër...

Federata e Futbollit të Portugalisë do të paraqesë dëshmi në FIFA që Ronaldo e shënoi golin ndaj Uruguait

Portugalia e mposhti Uruguain me rezultat 2:0 të hënën mbrëma në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve në Kupën e Botës. Goli i parë...

Moti për sot

Lajmet e Fundit