3.8 C
Prizren
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Rrahje në Prizren, tre të arrestuar

Tre persona janë përfshirë në rrahje në Prizren.

Ata kanë pësuar lëndime trupore.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjtit ishin përleshur në mes vete. Si pasojë e përleshjes të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore për çka dhe u është ofruar tretman mjekësorë. Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa dy të dyshuarit tjerë janë liruar në procedurë të rregullt”, njofton policia e Kosovës./PrizrenPress.com/.

Më Shumë

Gruaja nga Prizreni raporton se kunati e kërcënoi se do t’ia lëndonte fëmijët

Një grua nga Prizreni ka raportuar në Polici se kunati i saj i shkakton vazhdimisht dhunë psikike dhe se të premten e ka kanosur...

Prizren, Suharekë/ Goditen me veturë dy këmbësorë

Dy këmbësorë janë goditur nga veturat. Aksidenti i parë ka ndodhur në Prizren, kurse i dyti në Suharekë. Viktimat kanë marrë trajtim mjekësor. Fsh. Lubizhdë, Prizren 24.11.2022-16:25....

Lajmet e Fundit