20.8 C
Prizren
E hënë, 20 Maj, 2024

Rrahu motrën e tij, arrestohet i dyshuari në Malishevë

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës që ka ndodhur ditën e shtunë në Malishevë.

Policia bën të ditur se vëllai ka rrahur motrën e tij, dhe se viktima ka pranuar tretman mjekësorë.

Tutje, Policia thotë se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Malishevë 01.07.2023-21:30 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti pas një zënke verbale që kishte pasur me motrën e tij kosovare, e kishte sulmuar fizikisht atë duke e goditur me grushte. Viktimës i është ofruar tretmani mjekësorë”, njofton Policia.

 

 

Më Shumë

Abdixhiku në Dragash: I lumtur me pritjen qytetare, lidhja po bëhet e popullit siç ka qenë e destinuar gjithëherë

Një tjetër postim e ka bërë lidhur me vizitën e tij në Dragash, kryetari i LDK-së Lumir Abdixhiku, i cili është pritë nga kryetari...

Shpërndarja e mundshme e Kuvendit, flet Duda Balje

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje thotë se marrëveshjet ndërkombëtare të cilat janë në rend dite nesër, do të kenë një rëndësi të...

Lajmet e Fundit