21.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Mbi 1 mijë e 500 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

 

1 mijë e 566 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, gjatë kësaj kohe kanë ndodhur 28 aksidente me të lënduar dhe 30 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar gjashtë persona dhe tre janë dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Egla Ceno është fituese e edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP

Spektakli i sotëm ka sjellë emocione të forta për katër finalistët. Ne podin final është përballur Egla Ceno dhe Julian Deda. Falë votave të publikut,...

Vdes një grua në Spitalin e Prizrenit, familjari i saj dyshon që s’iu dha ndihma mjekësore me kohë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Spitalin e Prizrenit, ku ka humbur jetën një grua, e cila ishte dërguar në...

Lajmet e Fundit