13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Rruga “Dardanët” në Prizren ‘mbytet’ nga mbeturinat (Foto)

Trotuaret për këmbësorë janë mbushur me mbeturina në rrugën “Dardanët” të Prizrenit.

Banorët ankohen se kjo rrugë është bërë e pakalueshme.

Fotografitë që kanë dërguar në adresë të “PrizrenPress”-it,  dëshmojnë se gjendja në këtë rrugë është e mjerueshme.

 

Më Shumë

Stresi ironizon me ish-banorët e BBVK

Stresi ka nisur koncertet e para pasi doli fitues nga Big Brother VIP Kosova.Reperi së fundmi performoi në një klub nate në Tiranë ku...

Tri ditë para dasmës i vdiq babai, Totaj: Cermonia e dasmës u shndërrua në cermoni mortore

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka pasur një rrëfim tejet personal dhe emocional në emisionin “Kendiv”. Ai foli për familjen, sfidat, momentet e lumtura...

Enigmë

Babait

Lajmet e Fundit