17.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Shkelet një këmbësor në Prizren

Një këmbësor është goditur nga vetura në Prizren.

“Si pasojë e aksidentit këmbësori ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, njofton Policia e Kosovës .

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com/

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

Më Shumë

Anulohet lufta në mes të Joshuas dhe Furyt: Promovuesi Heran jep detajet

Eddie Hearn ka deklaruar se ndeshja e propozuar mes Anthony Joshuas dhe Tyson Furyt është anuluar. Një ndeshje ëndrrash mes dy peshave të rënda britanike...

Mjeku kosovar bëhet drejtor në AstraZeneca

Mjeku kosovar, Arbër Shehu, ka njoftuar se nga nëntori do të shërbejë si Drejtor i Asociuar Mjekësor në AstraZeneca. Madje, ai këtë detyrë do ta...

Lajmet e Fundit