25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Sot mbyllet edicioni i 24-të i Panairi të Librit

Për pesë ditë me radhë po mbahet edicioni i 24-ët i Panairit të Librit në Prishtinë.

E sot është dita e fundit ku të interesuarit mund të vizitojnë këtë panair, njofton Klankosova.tv.

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani e po ashtu edhe kryeministri Albin Kurti ishin pjesëmarrës dhe të interesuar në librat e ekspozuara.

Më Shumë

Babai i Aviciit: Më mungon çdo minutë, por zemërohem me të që u largua

Më 20 prill të vitit 2018, bota humbi një superyll muzikor, DJ-in suedez Avicii. Në moshën 28-vjeçare, ai humbi jetën në mënyrë tragjike ndërsa ishte...

Nesër bëhet inaugurimi i shërbimit të Kardiologjisë në Spitalin e Prizrenit

Nesër  në Spitalin e Përgjithshëm “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren, do të bëhet inaugurimi i shërbimit të Kardiologjisë Intervente - Laboratori i Kateterizimit,...

Lajmet e Fundit