15.8 C
Prizren
E premte, 31 Maj, 2024

Sot zhvillohen ndeshjet e javës së 32-të të Superligës së Kosovës në futboll

Sot do të luhet ndeshjes e javës së 32-të të Superligës së Kosovës në futboll.

Janë paraparë të zhvillohen pesë ndeshje tejet interesante.

Kampioni në fuqi dhe lideri aktual, Ballkani do të jetë nikoqire e Dukagjinit.

Llapi që po lufton për titull e kampionit, e pret Feronikelin 74.

Drita e cila mban vendin e tretë në tabelë, do të luaj në shtëpi ndaj Fushë Kosovës.

Malisheva do të ketë punë me Gjilanin, derisa Liria është nikoqire e Prishtinës.

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 15:00.

Më Shumë

Shpetim Duro, trajner i ri i FC Suharekës

Shpetim Duro është emëruar trajner i ri i FC Suharekës. Lajmi e ka bërë me dije FC Suhareka në faqen zyrtare në “Facebook”. "Timonieri nga Shqipëria...

Vetdorëzohen në polici edhe disa anëtarë të familjes Likaj, tre të tjerë ende në kërkim

Policia e Kosovës ka arrestuar tre të dyshuar, që para disa ditësh, ishin shpallur në kërkim për “Vrasje të rëndë në tentativë” në Prizren. Përmes një komunikate...

Lajmet e Fundit