25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Suharekë: Në një shtëpi të pabanuar gjenden tri bimë të kanabisit

Policia ka gjetur dhe konfiskuar tri bimë narkotike të llojit kanabis sativa, në një shtëpi të pabanuar në fshatin Mushtisht të Suharekës.

“Gjatë një kontrolle në një shtëpi të pabanuar janë gjetur dhe konfiskuar tre bimë narkotike të llojit kanabis sativa. Rasti vazhdon të hetohet nga njësitë relevante”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

Rasti ka ndodhur paraditen e së enjtes.

Më Shumë

Sot nënshkruhet Memorandumi i Mirëkuptimit ndërmjet Prizrenit dhe Portugalisë

Duke filluar nga ora 15:00, sot do të nënshkruhet Memorandumi i  Mirëkuptimit. Memorandumi nënshkruhet ndërmjet Komunës së Prizrenit dhe qytetit të Portos së Portugalisë. Kjo bëhet...

Vdes një 47-vjeçare në Prizren, ra në ashensorin e banesës

Një grua ka vdekur në Prizren. H.V, 47-vjeçare ka rënë në ashensorin e banesës. Rasti u konfirmua nga zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Shaqir...

Lajmet e Fundit