10.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Sulmohen fizikisht dy femra në Prizren

Dy femra janë sulmuar fizikisht në Prizren

Nuk dihet motivi i rrahjes.

“Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor , ndërsa i dyshuari, pas intervistimit në konsultim me prokurorin është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Arrestohet personi i kërkuar në Malësi të Re të Prizrenit

I kërkuar A. A. është arrestuar sot në fshatin Malësi e Re të Prizrenit. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. “Pas arrestimit dhe...

Horoskopi 27 shtator 2023: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

Dashi Jupiteri dhe Plutoni do ndikojnë negativisht sot në jetën tuaj në çift. Ka rrezik të keni debate dhe mosmarreveshje. Tregohuni sa më të matur...

Lajmet e Fundit