-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Tayna me këtë veshje të “flaktë” do ju lë pa “gjumë”

Reperja e njohur, Tayna, këto viteve të fundit mbetet një prej këngëtarëve më të preferuara të publikut shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Tayna është mjaft aktive në skënen muzikore.

Ajo është një prej artisteve që sjell mjaft shpesh këngë dhe klipe të reja.

Ajo ka publikuar një foto, me një fustan shumë sensual.

 

Më Shumë

Përcaktohet data e përballjes mes Fury dhe Usyk

Përfaqësuesit e dy boksierëve, Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk kanë qenë në bisedime për disa kohë. Super përballja është shtyrë pas disa javë pasi...

Punëtori i gurthyesit në Suharekë vdiq pas lëndimeve nga një makineri që po e testonte

Një punëtor ka vdekur pas lëndimeve që ka marrë nga një makineri të cilën ishte duke e testuar në vendin ku punonte. 51-vjeçari nga Suhareka...

Lajmet e Fundit