36.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Tyson Fury i jashtëzakonshëm, fiton me nokaut ndaj Dillian Whyte

Tyson Fury ka arritur ta mbrojë titullin e kampionit në peshat e rënda.

Fury arriti të fitonte me nokaut ndaj sfiduesit, Dillian Whyte, shkruan Gazeta Express.

Ai e administroi vazhdimisht meçin, kurse në raundin e gjashtë arriti ta nokautonte.

Whyte u ngrit në këmbë, por ishte e pamundur të vazhdonte më tutje.

/Gazeta Express/

 

 

Më Shumë

Vetaksidentohet në Petrovë të Prizrenit, vetura përplaset për murin e një shtëpie

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Prizren, saktësisht në lagjen Petrovë, raporton PrizrenPress Sipas raportin 24 orësh të policisë, një person me veturë është...

“Nuk mund t’i rezistoj kurrë një gruaje tërheqëse”

Ish-lojtari i njohur uellsian i Manchester United dhe ish-trajneri i kombëtares së vendit të tij, Ryan Giggs, bëri rrëfimin e tij të parë përpara...

Lajmet e Fundit