6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Vajza nga Prizreni rrihet nga babai

Një vajzë nga Prizreni ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale është sulmuar fizikisht nga babai i saj, raporton PrizrenPress

Rasti ka ndodhur në mesnatën e së dielës në Prizren, rreth orës 01:30.

Sipas policisë, palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Moti për sot

Në Kosovë sot do të mbajë mot i vranët por edhe me intervale të shkurtra me diell. “Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2-0 gradë...

Pamje: Xhaka u përlesh i vetëm me futbollistët serbë në fund të ndeshjes

Zvicra e ka siguruar kualifikimin në fazën tjetër ndaj Serbisë për herë të dytë radhazi dhe për herë të dytë radhazi e eliminoi Serbinë. Helvetikët...

Lajmet e Fundit