12.8 C
Prizren
E premte, 1 Mars, 2024

Vdes ish-portieri i Lirisë së Prizrenit

Ka vdekur ish-portieri i Klubit Futbollistik ‘Liria’ në Prizren, Xhelal Haziraj.

Varrimi i tij bëhet sot në orën 14:00 në varrezat e qytetit të Prizrenit.

Haziraj në vitet 80-ta ishte bërë pjesë e KF ‘Liria’.

Ai nga viti 1990 ka jetuar në Gjermani./PrizrenPress.com/

Mund të jetë një imazh bardhezi i 1 person

Më Shumë

Ekzekutimi i shqiptarit në Mal të Zi dyshohet se ndodhi pas aferës me gruan e ish-ortakut

Edmond Mustafa është vrarë dy ditë më parë në Tivar. Si i dyshuar për vrasjen e tij është arrestuar Dino Ibrahimoviq më të cilin...

Shtohen rastet e plaçkitjeve në Rahovec, Latifi kërkon të rritet prezenca e ekipeve patrulluese policore

Rastet e fundit të plaçkitjeve, rrahjeve dhe gjuajtjeve me armë nga disa ekipe grabitësish në fshatrat e Rahovecit, kanë ngritur shqetësim te qytetarët në...

Lajmet e Fundit