0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Vdes sportistja kosovare, Erida Kurshumlija

Ka vdekur sportistja kosovare Erida Kurshumlija.

Njoftimi u bë nga familjarët dhe miqtë në rrjetet sociale.

Ceremonia e varrimit do të bëhet nesër me fillim nga 15:30, në fshatin Lajthishtë (Leshkoshiq) të komunës së Obiliqit.

Ajo ka qenë pjesëmarrëse e disa maratonave të maratonave në vend dhe ndërkombëtare, duke mos munguar as çmimet e ndryshme.

Më Shumë

31-vjeçarja në Prizren tenton t’i japë fund jetës, konsumon domestos

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje pasdite në fshatin Lubiçevë të Prizrenit, ku një grua dyshohet se ka tentuar t’i japë fund jetës...

Arabia Saudite e gatshme të presë duelin mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk

Tyson Fury është vendosur të hapë bisedimet me sauditët për të finalizuar luftën e tij historike për titull me Oleksandr Usyk. Dyshja e kampionëve të...

Lajmet e Fundit