21.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Vojvoda arrin në Torino, këto janë fjalët e tij të para

Mërgim Vojvoda ka mbërritur në Itali, për të kompletuar transferimin te skuadra që mban të njëjtin emër në Serie A.

Gazetari italian Gianluca Di Marzio ka sjell fotografitë e para nga mbërritja e Vojvodës në Torino.

“Përshëndetje për të gjithë tifozët e Torinos”, ka qenë fjalët e para te Vojvodës.

“Jam shumë i lumtur që jam këtu. Mezi pres të bashkohem në ekip dhe të filloj këtë sfidë të re”.

Vojvoda te Torino transferohet nga Standardi i Belgjikës.

Gianluca Di Marzio :: Vojvoda è arrivato a Torino. FOTO & VIDEO

Më Shumë

Vetaksident në Gjonaj të Hasit

Një vozitës është vetaksidentuar me veturë në fshatin Gjonaj të Hasit. Vetaksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitësit. “Vozitësi mashkull kosovar me veturë nga pa...

DJ-i që shkoi të bëjë muzikë në një shtëpi në Rahovec, vjedh një iPhone 7 – zbulohet nga pronari

Një rast i pazakontë i vjedhjes është raportuar të ketë ndodhur në fshatin Gexhë në komunën e Rahovecit, ku në një aheng familjar është...

Lajmet e Fundit