2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Zbulohen prapaskenat e ‘sherrit’ të Luizit me Arbanën dhe Eduartin

Kush do jenë opinionistët e sezonit të ri të “Big Brother Vip Albania”?

Kjo pyetje ende dhe sot diskutohet shumë, e emrat që janë përfolur kanë qenë të shumtë.

Në rrjet prej kohësh është përfolur se Luiz Ejlli do të jetë opinionist në Big Brother VIP 3 krahas Zhaklin Lekatari.

Zërat u shtuan pasi vetë Arbër Hajdari konfirmoi se vitin e ardhshëm nuk do të ulej në poltronën e opinionistit.

Megjithatë, një vendim i tillë duket i vështirë. Në rrjet përflitet se Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë shprehur kundër pjesëmarrjes së Luizit në këtë format.

Dhe ka qenë pikërisht ky fakt “molla e sherrit” mes fituesit të Big Brother dhe çiftit të famshëm.

Pak ditë më parë, Luizi i largoi nga Instagrami, bashkë me disa ish-banorë të tjerë, ku u duk si një mbyllje përfundimtare e marrëdhënieve mes tyre.

 

Më Shumë

Kryeministri Kurti për “Ditën e Forcës: Ecim me optimizëm drejt së ardhmes kur e dimë se sa të sigurt jemi me ushtrinë tonë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot ka vizituar kazermën “Adem Jashari” në nder të “Ditës së Forcës”. Fillimisht ai ka uruar të gjithë qytetarët dhe...

Presidenti Begaj: Kemi fatin të kemi dy shtete shqiptare në rajon

Presidenti Bajram Begaj ka organizuar një pritje në Pallatin e Brigadave në kuadër të 111-vjetorit të shpalljes së Pavarësisë, ku morën pjesë zyrtarët më...

Lajmet e Fundit