2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Luka Modriq mund t’i bashkohet Messit tek Inter Miami

Luka Modriq është futbollist i Real Madridit deri në fund të këtij edicioni, por e ardhmja e tij ende është e paqartë.

Mediat spanjolle kanë shkruar se ai mund të largohet në verën e vitit të ardhshëm nga skuadra madrilene.

“Mundo Deportivo” ka shkruar se përveç Luis Suarezit, në vitin tjetër, Inter Miamit mund t’i bashkohet edhe kroati me shumë përvojë dhe një prej mesfushorëve më të mirë në histori të futbollit.

38-vjeçari Modriq në vitin 2018 ishte fitues i “Topit të Artë”.

Ka fituar pesë herë Ligën e Kampionëve me Real Madridin dhe ka tre tituj të La Ligës spanjolle.

Më Shumë

Komuna e Rahovecit lanson hartën e lirisë

Në kuadër të platformës elektronike “Rahoveci digjital”, në prag të festave të nëntorit është lansuar edhe një projekt shumë i rëndësishëm “Harta e lirisë”. https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/   Në...

Nora Malaj: Burrat që puthin gratë në faqe jetojnë më gjatë

Pedagogia Nora Malaj tha në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se burrat që puthin gratë në faqe jetojnë më gjatë. Ajo...

Lajmet e Fundit