3.8 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Zhduket një grua në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar për një grua të zhdukur në Prizren. Sipas Policisë ajo është zhdukur nga data 10 nëntor.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima kosovare është zhdukur nga data e lartcekur nuk dihet për vend ndodhjen e sajë”, thuhet në raportin e Policisë.

Më Shumë

Disa të vdekur dhe të tjerë të plagosur pas të shtënave me armë në një supermarket në Virxhinia, SHBA

Një person i armatosur ka vrarë disa persona dhe ka plagosur disa të tjerë në një supermarket Walmart në Chesapeake, në shtetin amerikan të...

Grabitje e armatosur në Prizren: Pronari i shtëpisë kacafytet me hajdutin

Grabitjet e vjedhjet nëpër shtëpi e banesa përveç që po sjellin humbje të mëdha, po shkaktojnë edhe pasiguri e ankth te qytetarët, që shpesh...

Lajmet e Fundit