7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Zyrtare: Stivi Frashëri i bashkohet Lirisë

Stivi Frashëri është transferi më i ri i Lirisë së Prizrenit.

Klubi prizrenas njoftoi për nënshkrimin e Frashërit me ta, shkruan Gazeta Express.

Sezonin e kaluar, Stivi Frashëri ishte pjesë e Ballkanit, duke treguar paraqitje të mira dhe duke qenë njëri prej portierëve më të dalluar në Superligën e Kosovës.

‘Jam i fascinuar me pritjen këtu. Liria është klub i madh, e Prizreni e don dhe njeh futbollin. Bashkë me shokët e skuadrës dhe tifozët do të bëjmë më të mirën’, ka thënë Frashëri të premten, pas stërvitjes.

Më Shumë

Kurti: Buxheti i komunave sivjet është për 40% më i lartë se para 3 vitesh

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në takimin e gjashtë me kryetarët e komunave ka thënë se buxheti i komunave për vitin 2024 arrin 742...

Kina anulon dy ndeshjet e Argjentinës për shkak të Leo Messit

Argjentina do të luajë dy ndeshje në Shtetet e Bashkuara muajin e ardhshëm pasi autoritetet sportive kineze anuluan miqësoret me kampionët e Kupës së...

Lajmet e Fundit