-6.1 C
Prizren
E shtunë, 16 Janar, 2021
- Advertisement -

Rozë

Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore

Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për një moment të dytë. Por...

Demi Rose në pushime, shfaqet seksi nga plazhi

Demi Rose ka ndarë pamje të trupit në rrjete sociale. Modelja e njohur Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale e posaçërisht në Instagram. Ajo...

Shyhrete Behluli feston ditëlindjen e 59-të

Këngëtarja e zhanrit popullor, Shyhrete Behluli, është tejet e dashur për audiencën e gjerë. Ajo gjatë ditës së sotme (e diel) feston ditëlindjen e saj...

Horoskopi i të dielës/ Marrëdhënia në çift e kënaqshme, shenjat që do të ndriçojnë

Dashi Rrugët për të arritur një objektiv mund të jenë disa, por për ta arritur më shpejt nuk është e thënë të zgjidhni atë që...

Aktorja e njohur thyen rregullat e izolimit, policia e kap mat

Aktorja indane, Priyanka Chopra është kapur mat nga policia duke thyer rregullat e izolimit në Britaninë e Madhe. Aktorja aktualisht po jeton në Londër me...

Horoskopi i të enjtes/ Hidhni hapa të sigurtë, shenjat që do kenë suksesin me vete

Dashi Tranziti i Afërditës dhe pozicioni i ri i saj në një orbitë jo shumë komode për ju mund bëjë që pasioni juaj të ketë...

Xhesika i reklamon të pasmet buzë detit

Xhesika Berberi ka publikuar imazhe në rrjete sociale. Ajo prej vitesh është duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku edhe po zhvillon karrierën...

Përplasja për këngën “Akoma po të pres”, Mihrije Braha tregon sa ka paguar për hitin: Jam zënë në sherrin mes dy vëllezërve

Këngëtarja Mihrije Braha ekskluzivisht në emisionin #gjesi iu është përgjigjur akuzave për këngën “Akoma po të pres”, raporton Gazeta Express. Këngëtarja ka folur për akuzat...

Vesa larg nënës për Vitin e Ri, ju bën me lot me këto fjalë për të

“Më mungon si e çmendur”, Vesa Luma i dedikon këto fjalë emocionuese personit më të shtrenjtë. Vesa Luma dhe Big Basta pritën vitin e ri...

Zanfina Ismaili largohet nga muzika

Zanfina Ismaili tregoi se ka marrë një vendim për karrierën e saj. Këngëtarja zbuloi se nuk do të jetë më pjesë e skenës muzikore sepse...

Lajmet e Fundit

Publikohet lista e plotë e Vetëvendosjes

Lëvizja Vetëvendosje pak minuta pasi ka aplikuar për certifikim në KQZ, ka publikuar edhe listën e plotë të cilës i prinë Albin Kurti dhe...

Ish-kryeprokurori kandidat i LDK-së për deputet nga Prizreni

Ish-kryeprokurori i Prizrenit dhe prokurori i Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës, Sylë Hoxha, është kandidat i LDK’së për deputet. Hoxha është renditur i 100...

Kandidaturat e reja të PDK-së për deputetë

Partia Demokratike e Kosovës, pas aderimeve të analistëve dhe profesorëve, ua ka siguruar nga një numër shumicës së prurjeve të reja në listën e...

Lista e plotë e LDK-së

Lidhja Demokratike e Kosovës, pas përfundimit të afatit për aplikim në Komisionin Qëndror Zgjedhor për zgjedhjet e 14 shkurtit, ka publikuar listën e kandidatëve...

Djali i Ukshin Hotit lihet sërish jashtë listës së PDK’së të kandidatëve për deputetë

I biri i Ukshin Hotit, Andini, sikurse në zgjedhjet e kaluara, është lënë jashtë listës së kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike të Kosovës. Të...