4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

17 lindje në Prizren

Në repartin e gjinekologjisë të Spitalit të Prizrenit, për dy ditë kanë ardhur në jetë 17 fëmijë.

Teuta Gurgushka, udhëheqëse e Maternitetit, njofton se prej këtyre lindjeve 9 janë të gjinisë mashkullore, kurse 8 të gjinisë femërore./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Shpërthen Munishi: Ademi është kryetar me 17 servilë, jemi të mjerueshëm

Trajneri Ismet Munishi e ka pranuar pjesën e vet të përgjegjësisë për gjendjen e mjerueshme të futbollit në Kosovë, si dhe i ka goditur...

Me bukurinë e lirisë

Sahit Osmani (22 dëshmorëve ,dhe 18 martirëve të Randobravës) Me bukurinë e lirisë keni hyrë në qenien tonë Të shndërruar në përmendore me bardhësinë e ditëve rilindni Shtresave të atdheut gjaku...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit