14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Përfshihet nga zjarri Parku Nacional i fshatit Krushevë të Dragashit

Është përfshirë nga zjarri Parku Nacional i fshatit Krushevë të Dragashit.

Zjarrfikësit në vendngjarje dhe janë duke lokalizuar zjarrin.

Policia njofton se ende nuk dihet shkaktari i zjarrit./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Real Madrid-i synon ta rikthejë Diaz-in, por futbollisti e dëshiron Milan-in

Brahim Diaz me kënaqësi do ta zgjaste qëndrimin e tij në Milano nëse do të ishte e mundur, por klubi i tij mëmë, Real...

Shkelet një femër në Prizren

Një femër është shkelur me veturë në Prizren. Ajo, ka marrë lëndime trupore. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/  Rr. Bekim Berisha, Prizren 30.03.2023 – 21:40. Ka ndodhë një aksident trafiku në...

Babait

Lajmet e Fundit