30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

25 vjeçarja diplomohet duke aktruar në filma porno

88213Një studente amerikane arriti që të diplomohej falë punës së saj të veçantë. Rachel Swimmer, nga California ka realizuar dëshirën e saj dhe ka arritur që të diplomohet në Universitetin e UCLA në Los Angelos.

Vajza me emër arti, Tasha Reign, tregon se i ka paguar studimet e saj, duke xhiruar filma porno dhe duke përfituar para.

Rachel, tashmë 25 vjeç pranon se ka përdorur të ardhurat e fituara nga filmat e nxehtë për të paguar kurset e studimit.

Ajo thotë se nuk ka turp nga puna që ka bërë, por se është e kënaqur që mundi të diplomohej.

Më Shumë

Cristante: Shqipëria është e vështirë për t’u përballur

Bryan Cristante këmbëngul se Italia “di se si të fitojë dhe dëshiron të përsërisë veten” në Euro 2024, ndërsa Roma “bëri përparim” kur Daniele...

AUV: Therja e kurbaneve të bëhet vetëm në thertore të licencuara, ndryshe do të ndëshkohen

Agjencia e Ushqimit dhe Veterinarisë ka bërë thirrje që therja e kurbaneve me rastin e festës së Kurban Bajramit, të bëhet vetëm në thertoret...

Lajmet e Fundit