25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Çiljeta, Edi Ramës: Krenare që këndova krah Berishës

foto1-300x166Kryeministri Edi Rama shfrytëzoi konferencën për shtyp me Komisionerin evropian për Zgjerimin, Stefan Fyle, për të thumbuar paraardhësin e tij në detyrë me shprehjen “më vjen keq për Çiljetën dhe këngëtarët e tjerë që mund ta kishin ndryshe këtë ditë po të ishin të tjerë në qeveri”.

Nuk ka munguar gjithsesi reagimi i Çiljetës në llogarinë e saj në rrjetin social Facebook.

“Jam krenare që kam kënduar për hyrjen në NATO, ndërsa ti gjejë strehim të vullnetarët e Enverit”, shkruan këngëtarja shqiptare.

 

Më Shumë

95 vite më parë lindi revolucionari argjentinas Ernesto Che Guevara

Sot 95 vite më parë ka lindur revolucionisti dhe autori argjentinas Ernesto (Che) Guevara,  një figurë mjaft e njohur e shekullit XX-të, shkruan KultPlus. Ernesto...

Invalidi i luftës nga Suhareka, Nexhat Cikaqi ka nevojë për ndihmë, vuan nga një sëmundje e rëndë

Luftëtari dhe invalidi i luftës së UÇK-së, Nexhat Cikaqi nga fshati Doberdelan i Suharekës ka nevojë për ndihmë. Ai vuan nga një sëmundje dhe duhet...

Lajmet e Fundit