11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Humor:Ajo në shtrat me të dashurin e saj

Ajo në shtrat me të dashurin e saj.
Ajo: – Do të doja shumë një fëmijë tëndin …
Ai: -Vërtet, e dashur?
Ajo: – Sigurisht!
Ai: – Mirë! Nesër do t’ju sjell një, i kam katër në shtëpi.

Më Shumë

Rusia po përgatitet për një fushatë të madhe rekrutimi me ‘400,000 trupa’ – Zelensky refuzon thirrjet për negociata me Putinin

Mediat ruse po raportojnë se autoritetet po përgatiten të fillojnë një fushatë të madhe rekrutimi ushtarak me qëllim të regjistrimit të “400,000 trupave shtesë”. Dhe...

Erdogan falënderon Kosovën për ndihmën e dhënë gjatë tërmetit

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan, i ka shkruar presidentes së Kosovës Vjosa Osmani. Erdogan përmes një letre e ka falënderuar Osmanin, për ndihmën e...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit