9.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Suharekë, një punëtor lëndoi dorën në vendin e punës

Një burrë ka pësuar lëndime trupore derisa ka qenë duke punuar.

Sipas Policisë, i njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

“Lëndime trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar, pasi që derisa ai ishte duke punuar në vendin e tij të punës ka lënduar dorën. Viktima është dërguar në tretman mjekësorë”- thuhet në njoftimin e Policisë.
Rasti ka ndodhur në fshatin Shirokë në Suharekë dje rreth orës 12:20.

 

Policia ka njoftuar se rasti është nën hetime.

Më Shumë

Haxhi Avdyli vitin e kaluar ishte pajisur me Pasaportë Diplomatike

Deputetët e Kuvendit të Kosovës ndër privilegjet e shumta kanë të drejtë të pajisen edhe me pasaportë diplomatike. Pra, të zgjedhurit e popullit kanë të...

Brozovic edhe më larg Inter-it, gati të përfitojë Barcelona

Marcelo Brozovic nuk është më një figurë qendrore te Inter-i dhe një largim në verë është jashtëzakonisht i mundshëm pasi Barcelona e ka nën...

Lajmet e Fundit