10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Dyshohet se kreu vjedhje të rëndë, arrestohet një burrë në Prizren

Një burrë në Prizren është arrestuar nën dyshimin se ka vjedhur një llaptop, një orë dore, disa unaza ari dhe disa monedha metalike nga shtëpia e një burri tjetër.

Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës të cilët kanë njoftuar se i dyshuari ka pranuar se ka kryer vjedhjen.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

 

 

Kjo ngjarje njoftohet të ketë ndodhur në rrugën “Sheh Emini” në Prizren.

Më Shumë

Prizren: Djali ia demolon zyrën babait, policia e arreston dhe i sekuestron marihuanë e heroinë

Policia e Kosovës raporton se kanë arrestuar në Prizren një person të dyshuar, mashkull, i cili ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. ‘’Është arrestuar...

Anthony Joshua synon të bëhet kampion sërish së shpejti dhe të pensionohet

Anthony Joshua synon të bëhet kampion i botës në kategorinë e rëndë të boksit sërish brenda 16 muajve të ardhshëm, por së pari i...

Lajmet e Fundit