2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Dasmori qëlloi me armë për të festuar, gabimisht vret dhëndrin

Ngjarje tronditëse është regjistruar në Jordani, ku dhëndri është vrarë aksidentalisht ditën e tij të dasmës.

Autor i vrasjes aksidentale ishte një nga dasmorët, që qëlloi për të festuar.

Ngjarja tragjike ka ndodhur më 30 gusht, por video është bërë publike në 24 orët e fundit.

Sipas mediave lokale, 20-vjeçari Hamza Sattam Hamed al-Fanatsa, siç quhej dhëndri, vdiq menjëherë pas të shtënave. Burri që e qëlloi u arrestua dhe iu konfiskua arma.

Të njëjtave burime, dhëndri është qëlluar me plumb në gjoks në një festë të organizuar nga të afërmit e tij.

Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
Kliko videon 

Më Shumë

Lajmet e Fundit