17.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Emily ”çmend” ndjekësit me pozat në bikini

Aktorja e “Gone Girl”, Emily Ratajkowski ka marrë vëmendjen e fansave me fotografitë e fundit të publikuara në Monaco.

Ratajkowski kishte veshur një bikini të vogël të printuar gjithandej me fotografi të ndryshme të grave të veshura me bikini dhe të brendshme, të cilat i bashkoi me një fund në të njëjtin print.

Ajo kishte kombinuar edhe një kapelë të zezë që i shkonte goxha me bikinet që dukeshin ngjyrë pink.

Më Shumë

Broja: Dua që emri im të mos harrohet kurrë

Sulmuesi Armando Broja është një nga lojtarë më të mirë që ka Kombëtarja e Shqipërisë. Sulmuesi i Shqipërisë, në një intervistë për “Gazetta dello...

Syla dëshiron që me Suharekën ta mposhtë Ballkanin

Futbollisti i Suharekës, Ilir Syla, ka dëshirë për të arritur fitore ndaj rivalit të qytetit, Ballkanit. Suhareka që nga edicioni i ri do të garojë në...

Lajmet e Fundit