19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

67 raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

67 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë. 

Ministria e Shëndetësisë njofton se janë kryer 486 testime, 203 qytetarë janë shëruar, ndërkohë 885 raste janë active.

Më Shumë

Dramë në kufirin në Morinë: Policia gjuhet me armë nga disa persona

Policia e Shtetit informoi sot se në Morinë u godit një grup i strukturuar kriminal që organizonte dhe drejtonte një rrjet të trafikut ndërkombëtar...

Haradinaj: Me Aleancën në qeverisje, Prizrenit do t’ia japim mundësinë për ta zhvilluar kapacitetin e tij ekonomik

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në Kuvendin e Punës së degës së AAK-së në Prizren, duke...

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit