-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Adam Levine: Nuk kam bërë seks me Lindsay Lohan

Adam Levine-Lindsay Lohan“Nuk është e vërtetë, nuk kam bërë seks me Lindsay Lohan… ndoshta shumë njerëz kanë bërë, por unë nuk jam në listën e atyre njerëzve.”

Kjo është deklarata e këngëtarit të njohur Adam Levine kundrejt aktores Lindsay Lohan, e cila ka treguar listën e saj të seksit ku përfshinte edhe Adam.

Pasi edhe James Franco hodhi poshtë zërat se ka kryer marrëdhënie seksuale me Lohan, tani kemi edhe një tjetër që mohon atë që ka thënë aktorja e shumëpërfolur.

Por kush do jetë tjetër që do reagojë?
Lista përfshin emra të tjerë të njohur si Joaquin Phoenix, Justin Timberlake, Colin Farrell, Zac Efron, Ashton Kutcher, Ryan Phillippe, Evan Peters, Benicio Del Toro, Wilmer Valderrama, Jamie Dornan, Heath Ledger, Max George.

Më Shumë

Treni del nga binarët, shpërthen një zjarr i madh në Ohio

Në shtetin amerikan të Ohios, pranë qytetit East Palestine, një tren mallrash ka dalë jashtë shinave të trenit. Një tren ka shkaktuar një zjarr të...

Prokuroria kërkon vazhdimin e masës së paraburgimit për “Kobrën” dhe pesë të tjerët

Prokuroria Themelore në Prizren, ka kërkuar vazhdimin e masës së paraburgimit ndaj Dibran Hoxhën dhe pesë të pandehurit të tjerë, të dyshuar për vrasjen...

Lajmet e Fundit